Views node access (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Node types
lv: Satura tipi

en: and
lv: un

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs
