Views node access (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Node type
ru: Тип материала

en: Node types
ru: Типы материалов

en: and
ru: и

en: Current user
ru: Текущий пользователь
