Views node access (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Node types
sv: Nodtyper

en: and
sv: och

en: Current user
sv: Nuvarande användare
