Views node access (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: and
uk: та

en: Current user
uk: Поточний користувач
