Views node access (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: and
he: וגם

en: Current user
he: משתמש נוכחי
