Views node access (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: and
pl: i

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik
