Views node access (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Node type
fa: نوع گره

en: Node types
fa: انواع گره

en: and
fa: و

en: Current user
fa: کاربر جاری
