Views node access (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Node type
ro: Tip nod

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: and
ro: și

en: Current user
ro: Utilizatorul curent
