Views node access (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: and
tr: ve

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı
