Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Filter by access.
es: Filtrar por acceso
