Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Filter by access.
gl: Filtrar por acceso
