Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Filter by access.
hu: Szűrés hozzáférés szerint.
