Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Filter by access.
it: Filtra per accesso.
