Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Filter by access.
ja: アクセス権限で絞り込み。
