Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Filter by access.
pl: Ogranicza widok do elementów, które użytkownik jest uprawniony wyświetlać.
