Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Filter by access.
ru: Фильтр по доступу.
