Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Filter by access.
sv: Filtrera efter åtkomst.
