Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.
