Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Filter by access.
ar: الترشيح حسب الوصول.
