Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Filter by access.
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བསྟུན་ནས་ཚགས་རྒྱག་པ།
