Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Views
de: Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: Filter by access.
de: Nach Zugriff filtern
