Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.
