Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Filter by access.
fi: Suodata pääsyoikeuden perusteella.
