Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Filter by access.
fr: Filtrer par accès.
