Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.
