Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Filter by access.
id: Filter dengan akses.
