Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.
