Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.
