Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.
