Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Filter by access.
oc: Filtrar per accès.
