Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Filter by access.
fa: صافی بر اساس دسترسی.
