Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Filter by access.
ro: Filtrați după acces.
