Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Filter by access.
th: การเข้าถึงโดยการกรอง
