Views Node Access Level (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Filter by access.
tr: Erişime göre filtrele.
