Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Content ID from URL
bo: URL་ནང་གི་ནང་དོན་ཨང་རྟགས

en: Display comments
bo: དཔྱད་གཏམ་མངོན་པ
