Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Content ID from URL
ca: ID del contingut de la URL

en: Display comments
ca: Mostra els comentaris
