Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Views
de: Ansichten

en: Display links
de: Links anzeigen

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Content ID from URL
de: Beitrags-ID aus der URL

en: Display comments
de: Kommentare anzeigen
