Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Views
es: Vistas

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: View mode
es: Modo de vista

en: Content ID from URL
es: ID de contenido desde URL

en: Display comments
es: Mostrar comentarios
