Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Views
fa: نماها

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Content ID from URL
fa: شناسه محتوا از  URL

en: Display comments
fa: نمایش دیدگاه‌ها
