Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Views
fi: Näkymät

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Content ID from URL
fi: Sisällön ID URLista

en: Display comments
fi: Näytä kommentit
