Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Views
fr: Vues

en: Display links
fr: Afficher les liens

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Content ID from URL
fr: Identifiant (ID) du contenu à partir de l'URL

en: Display comments
fr: Afficher les commentaires
