Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Views
gl: Vistas

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Content ID from URL
gl: ID do contido desde a URL
