Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Views
hu: Nézetek

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Content ID from URL
hu: Tartalomazonosító URL-ből

en: Display comments
hu: Hozzászólások megjelenítése
