Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Views
it: Viste

en: Display links
it: Link della visualizzazione

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Content ID from URL
it: ID del contenuto da URL

en: Display comments
it: Mostra i commenti
