Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Views
nl: Overzichten

en: Display links
nl: Links tonen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Display comments
nl: Reacties weergeven
