Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Views
pl: Widoki

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Content ID from URL
pl: ID zawartości na podstawie adresu URL

en: Display comments
pl: Wyświetlanie odpowiedzi
