Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Display links
pt: Exibir links

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Content ID from URL
pt: ID do conteúdo pela URL

en: Display comments
pt: Exibir comentários
