Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Content ID from URL
ro: ID-ul conținutului din URL
