Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Views
ru: Представление

en: Display links
ru: Отображать ссылки

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Content ID from URL
ru: ID материала из URL

en: Display comments
ru: Показывать комментарии
