Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Content ID from URL
sk: ID obsahu z URL
